Simdidegis.com

NLP olumlamalarıyla hazırlanmış subliminal mp3'ler – Bolluk, mutluluk, başarı yaratmada ipuçları

Bolluk yaratma – Subliminal video & mp3 14 Eki 2009

para

Türkiye’de bir benzeri daha yok. Türkiye’nin ilk SUBLIMINAL VIDEO’su… Bir ilke imza atan www.simdidegis.com Türkiye’yi ilk kez subliminal video ile tanıştırdı. Türkçe olarak izleyeceğiniz bu video ile birlikte 97 Dolar’a satılan İngilizce, “Earn 5k per day-Günde 5 bin dolar kazanın” videosu da hediye. 

Bu sette ayrıca bir de mp3 var. Bu subliminal mp3’te de yine bolluğu yaratmanızın önündeki engelleri kaldıracak olumlamalar yer alıyor.

2 video ve bir mp3 sadece 40 TL.

Bilinçaltı mesajları hem görsel hem işitsel olarak alacaksınız. Etkisi çok daha hızlı. Bolluk ve parasal konularla ilgili inançlarınızı değiştirin. Bırakın evrenin bolluğu ve bereketi sizin de üzerinize yağsın.
Bazı kişiler erkek, bazı kişiler kadın sesine hassas olduğu için Türkçe bolluk videosunda, işitsel mesajlar erkek ve kadın sesi birlikte hazırlandı.
Türkiye’de yine sadece http://www.simdidegis.com sitesinde kullanılan Supraliminal teknikle hazırlanan sesli mesajlar ile görüntülü mesajlar birleştirildi. Böylece videonun etkisi kat kat artırıldı. Siz de bunu izlediğinizde farkedeceksiniz.

Size gelecek cd’de hem Türkçe hem İngilizce Bolluk videoları bulunmaktadır. Türkçe videoya, http://www.subliminalmoney.com ürünü ve 97 dolar değerindeki İngilizce, Earn 5k per day, “Günde 5 bin dolar kazanın” videosu da eklendi.

*Bu ürünü çalışırken, Güncel Yazılar bölümümüzde yer alan, Dawson Metoduna göre bolluk yaratma konusunda yaptığımız hatalar konulu yazı dizisini ve 30. Günlük Mucizeler Kitabı‘nı da mutlaka okuyun.

Kuralına uygun şekilde 21 gün izledikten sonra 1 hafta ara verin. Ardından 3 hafta daha izleyin. En iyi etki için bu periyodu 3 aya çıkarmak gerekiyor.

Satın almak için tıklayın:

http://www.simdidegis.com/urun/bolluk-subliminal-video-seti.htm

Reklamlar
 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s