Simdidegis.com

NLP olumlamalarıyla hazırlanmış subliminal mp3'ler – Bolluk, mutluluk, başarı yaratmada ipuçları

Simdidegis.com Hakkında 06 May 2009

Merhaba,

Şimdidegiş.com ürünlerinin teknolojik kalitesini en üst düzeyde tutan, yeni teknolojileri sürekli takip eden, kendini sürekli yenileyen bir kuruluştur. Subliminal ürünlerde yurtdışında kullanılan teknikleri kullanır. Subliminal video teknolojisini de yakından takip eden Şimdidegiş.com Türkiye’nin ilk Bolluk videosunu yine uzmanlarına hazırlatarak Türkçe olarak piyasaya sürmüştür. 

Şimdidegiş.com, konunun öneminin bilincinde olarak ürünlerinin içeriklerine de son derece önem verir. Bu nedenle tüm ürünlerimizin içerikleri sadece uzmanlarca hazırlanmıştır. Ürün içeriklerinde konularına göre, NLP Master Practitioner Hürriyet Kalalı, NLP Trainer Önder Ergin, NLP Master Trainer Mustafa Çay, Psikolog Ayhan Altaş ve Hypnobirthing Practitioner Op.Dr. Hakan Çoker’in imzaları vardır.

Bütün ürünlerimizde sadece kısa ve öz, Ben öznesiyle kurgulanmış olumlamalar kullanılmıştır. Ürün içeriklerimizde hipnoz ya da trans metinleri bulunmaz. 

Amacımız, size kendinizi yenileme ve hayatınızın efendisi olma fırsatını sunmaktır. İnançlarımızı değiştirdiğimizde dönüşüm “kendiliğinden” başlayacaktır. Titreşimimiz ve çevremiz değişecek, evren “yeni biz”e göre düzenlemeler yapacaktır. Sadece buna inanmamız ve değişim için irade ortaya koymamız gerekiyor. Şimdideğiş.com sitesinde bulacağınız ürünler, size dönüşüm imkanını sunuyor.

Sadece NLP olumlamalarının seslendirildiği ve Türkiye’de ilk kez 5 ayrı teknik kullanılarak hazırlanan çalışmalarımızla, sizi kısıtladığını düşündüğünüz olumsuz inançlarınızdan sıyrılacaksınız. Pozitif olumlamalarla hayatınızda yeni sayfalar açacaksınız. Sadece kendinize bir şans tanıyın. Yapmanız gereken, özel dönüşüm mp3’lerini gereken sürelerde dinlemek.

Evrenin sonsuz imkanları, bırakın sizin hayatınıza da aksın. Siz buna layıksınız.

 Funda Yılmaz

www.simdidegis.com

Reklamlar